Strona główna » Maszyny do metalu » Tokarki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowe tokarki do metali bułgarskiego producenta ZMM Bulgaria. Obecnie są one jednymi z najbardziej pożądanych obrabiarek. Urządzenia te są znane i cenione na naszym rynku od wielu, wielu lat. Cechuje je długa żywotność, niezawodność, łatwość obsługi i co chyba najważniejsze, przystępna cena. Stosunek ceny do jakości, którym cechują się maszyny bułgarskie ZMM, jest bardzo korzystny dla kupującego. Firma LMS s.c. posiada także w swojej ofercie szeroki zakres typów maszyn, tokarki uniwersalne – konwencjonalne, z płynną regulacją obrotową wrzeciona, rurowe, a także CNC. Co ważne oferujemy do nich również oryginalne części zamienne. Oferta uzupełniona jest o szeroki zakres wyposażenia opcjonalnego dostarczanego przez producenta tanich tokarek bułgarskich. Mają zastosowanie zarówno w małych firmach, narzędziowniach czy firmach remontowych, a także bardzo dobrze sprawdzają się w firmach produkcyjnych gdzie są używane w średnich i dużych seriach produkcyjnych.

Nowa tania tokarka do metalu z gwarancją jakości

Nowa tokarka do metalu gwarantuje wysoką dokładność obróbki. Ze względu na solidną konstrukcję cechuje się długą żywotnością. Tanie maszyny produkcji bułgarskiej mają uniwersalne zastosowanie i są wykorzystywane w przedsiębiorstwach z różnych branż, w tym m.in związanych z motoryzacją, wytwórstwem, przemysłem drukarskim czy medycznym.

Tokarki ZMM Bulgaria są wyposażone w wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają pracę i zwiększają jej efektywność. Są wykonanie z wysokogatunkowych materiałów, co zapewnia znakomitą odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne. Zakup tych tokarek do metalu, których produkcja odbywa się w Bułgarii, jest opłacalny również z racji ich przystępnej ceny.

Wysokiej jakości tokarki produkcji bułgarskiej

Oferowane tokarki bułgarskie ZMM produkowane są zgodnie z normami europejskimi i posiadają certyfikat CE. LMS s.c. zapewnia kompleksowy serwis zarówno w okresie gwarancji jak i po jej zakończeniu.

TOKARKI UNIWERSALNE

TOKARKI Z PŁYNNĄ REGULACJĄ OBROTÓW

TOKARKI RUROWE

TOKARKI CNC

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CZĘŚCI ZAMIENNE