Serwis tokarek bułgarskich i nie tylko

Jeżeli Państwa tokarka wymaga serwisu, konserwacji lub remontu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają konstrukcję i działanie maszyn produkcji bułgarskiej firmy ZMM, dzięki czemu mogą:

  • świadczyć profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Inwestujemy w najnowocześniejsze narzędzie wykorzystywane do serwisowania tokarek
  • przed wykonaniem naprawy zawsze wykonujemy bardzo dokładny przegląd techniczny urządzenia
  • dzięki temu możemy precyzyjnie ustalić źródło problemu, aby szybko je usunąć bez narażania Klientów na dodatkowe koszty.
tokarka uniwersalna CU325
tokarka uniwersalna CU325

Zakres serwisu tokarek

Zakres wykonywanych prac zawsze ustalamy indywidualnie z Klientem. Oferujemy naprawę i remont maszyn do obróbki metali różnego typu, m.in. z płynną regulacją obrotów, uniwersalnych, CNC czy rurowych. Bez względu na to, jakim rodzajem urządzenia dysponuje Państwa firma, na pewno będziemy w stanie się nim zająć. Specjalizujemy się we wszechstronnej obsłudze tokarek bułgarskich, o których wiemy dosłownie wszystko. Jeżeli zamierzają Państwo zlecić ich serwis, naprawę albo remont, zapraszamy do kontaktu.

Formularz

Zapytanie dotyczy
Oferty na maszynęOferty na części zamienneSerwisu maszyny

UWAGA
• Zapytania niepełne lub niepoprawnie uzupełnione nie będą rozpatrywane.
• W przypadku uszkodzenia maszyny w okresie gwarancyjnym wskutek kolizji spowodowanej błędami operatora kosztami usługi obciążony zostanie zamawiający*
• Warunki płatności za usługi serwisowe: przelew w terminie 7 dni od wystawienia faktury*
Administratorem Państwa danych osobowych jest LMS s.c.  z siedzibą przy ul. Cichej 13, 63-200 Jarocin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności firmy.
*dotyczy naprawy serwisowej
**dotyczy zapytania o części zamienne i o serwis